Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniuNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w istocie niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w https://medpolonia.com.pl/badania-kliniczne swojej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, ale też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się rzeczywiście komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top