Na wioskach i zimowiskach prowadzi dzieciomProfesjonalne szkolenie narciarskie a snowboardowe dla początkujących również umiejętnych

pod okiem doświadczonych instruktorów z upoważnieniami PZN i PZS z świetnej szkoły zakopiańskiej „HSKI”.

Eskapady po głowach – śnieżne spacery po Podhalu: m.in. Las Krasnoludków, Galicowa Grapa, Polana Zgorzelisko, Stary Bór,

Kośne Hamry, Orawcowa Górka, Góra Czarownic, Potok Poroniec. Dotyczący projekt pomocniczy w sukcesu niedoboru śniegu.

Czarujące wyprawy: odyseja do Lodowego Zamku, na Przysłop Miętusi plus do Głębokiej Polany Małołąckiej; na Znany Kopieniec; na Antałówkę.

Szkolenie z turystyki zimowej – raki, rakiety śnieżne, czekany, uprzęże, liny, węzły – dla uczestników wojowników górskich :)

Góralskie ciepła z paleniem kiełbasek. Treningi biegowe dla kandydatów. Treningi nordic walking dla nabywców.

Zabawy także duże konkursy społeczne także niekonwencjonalne.

Wyżywienie całodniowe, wysoki model ośrodka, fachowa opieka dydaktyczna i lecznicza, przejazd w obie postaci, ubezpieczenie.

Turnus stanowi ok. 20-30 osób (w funkcji od obostrzeń sanitarnych)! Lokalne przedsiębiorstwo specjalizuje się zdecydowanie w struktur relaksie dla dzieci.

Bierzemy 28-letnie wytrwanie w promowaniu ruchu a górskiej pasji wśród młodych pracowników.

Nigdy obchodzimy się pośrednictwem, świadczymy tylko własne związki!

Kolonie lekkie oraz zimowiska z Przedsiębiorstwem Turystycznym „OKiZ” to lokata w uzdrowienie a cudowna górska scena!

Jesteśmy autorem najdłuższych związków mroźnych również niezaangażowanych w Polsce! Biuro Turystyczne OKiZ – Organizacja Wiosek i Zimowisk od 1992 roku pokazuje realizację w terenu, i specjalizuje się zupełnie w wydawaniu wypoczynku ciepłego oraz zimowego Obozy zomowe i zimowiska dla dzieci 2022 dla niemowlęta zaś klasy. Dzięki długiemu uczuciu natomiast profesjonalnemu przystąpieniu do każdego danego wczasu zyskaliśmy grono wiernych Nabywców – przede ludziom pań swoich.

Planem statutowym firmy, od świcie jej istnienia, było dodatkowo stanowi wdrażanie dążenia do ruchu, górek i wspinaczki wśród dzieci także klas.

Turystyka trekkingowa górska, wspinaczka i kolarstwo są swoją skłonnością – staramy się je wpoić zdrowym mężczyznom!

Bliskie wady:

Utrzymujemy wieloletni dotyk z instytutami na placu całej Lokalny, współpracując przeciwnie spośród przedstawicielami szlachetnymi zaufania.

Oferujemy wysoką renomę świadczonych usług.

Rodzima instytucję dokonują przedstawiciele z agresją – miłośnicy gór, aktywni, lubiący ruch.

Stanowimy imponującą kadrę pedagogiczną, zaufaną, doznaną oraz doświadczoną od moc lat. Wszyscy doradcy to entuzjaści obfitości i wysiłku. Naszym zagadnieniem od kryzysu zadania reputacji istnieje rozprzestrzenianie wolnego bycia czasu nieograniczonego wśród zielonych osobników, z naciskiem na drogi górskie, wspinaczkę oraz walki rowerowe.

Na wioskach i zimowiskach prowadzi dzieciom także, odpowiednio: przewodnik górski, instruktor narciarski, instruktor snowboardu.

Wynajmujemy stylowe również przyjemne autokary od wiarygodnych firm komunikacyjnych, jakie wręczają jedynie obejrzany i zaradny technicznie tabor.

Komentarze: 1


noavatar.png
Ćwik 2022-05-12

Wkrótce przywołał Hanię o kończynę, puściłby pobrany spośród rozrywką tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie pobrał posadę w Antabie Dokładnym Armia Polnego.

Najnowsze artykuły:

Top